Příběh fotky?

S příchodem IGTV jsem se rozhodl, že začnu opět tvořit videa sám pro sebe a ne jen pro klienty. Už delší dobu jsem chtěl natáčet videa o fotografování ale pořád jsem nemohl přijít na něco originálního, co by za to stálo. Až mě napadl tento koncept. Půjde o videa na IGTV a YouTube ve kterých vždy představím fotografii či sérii fotografií a řeknu k ní příběh, který stál za jejím vznikem a také technické specifikace či zajímavosti. Do budoucna bych si do této „show“ chtěl zvát i ostatní fotografy s jejich fotografiemi. Také bych rád postupně upravil obsah videí na míru svým divákům. Pokud mě budou sledovat spíše fotografové, budu se více soustředit na technické věci a vice versa.

Tyto články budou sloužit jako podpůrný materiál k videím. Budu zde mít k nahlédnutí neupravenou i upravenou verzi fotografie a pokud se to bude hodit, tak i ostatní fotografie ze souboru.

Video

Technické údaje

Tělo: Canon EOS 6D
Objektiv: Canon EF 50 mm f/1.8 STM

f/2.2
1/6 s (foceno ze stativu)
ISO 100
WB 5450

Před a po úpravě

Noční fotografie s klečící postavou
Fotografie před úpravou
Noční fotografie s klečící postavou
Fotografie po úpravě

Pokud se vám článek líbil a chcete se dozvědět o každém dalším, nezapomeňte mi zanechat svou emailovou adresu ve formuláři níže. Nebojte, spamovat vás nebudu, sám to nemám rád. Také mě můžete sledovat na Facebooku, Instagramu a YouTube. Hodně úspěchů a dobré světlo!

Přihlašte se k odběru novinek

Hvězdičkou jsou označena povinná poleOsobní údaje


Ostatní fotografie ze souboru

Jeden komentář na “Noční focení a nepojízdné auto – Příběh fotky #1”

Komentáře nejsou povoleny.